0
Twój koszyk

Dobry Design Lato

Dobry Design targi mody, designu i plakatu wspólne spotkanie w atmosferze przyjemnego relaksu. To idealne miejsce, jeśli chcecie poznać wrocławskie marki i twórców w samym sercu Wrocławia.

28 edycja Dobrego Designu odbyła się 16 czerwca w Barbarze zaraz przy przejściu świdnickim. To nasz mały „debiut” w rodzimym Wrocławiu, a zarazem drugie targi, na których mogliśmy się poznać i porozmawiać o idei less waste oraz o wrocławskiej kranówce, która jest nie tylko zdatna do picia ale również smaczna 😉 W popołudniowych godzinach na naszym stoisku czekał na Was Mozart, który rozczulał swoim wzrokiem.

IMG 1219

Wystarcy na Targach

Spędziliśmy całą niedziele w towarzystwie wielu ciekawych marek, które mają swoje korzenie we Wrocławiu. Kilka z nich zwróciło naszą uwagę w szczególny sposób.

IMG 1196

Botanika to miejsce inspirowane naturą, stacjonarnie znajdziecie ją przy ul. Bulwar Dedala 1A. Dzięki nim targi były mocno zielone, duży wybór kwiatów – tych małych i dużych. Sami wróciliśmy z fikusem, który zazielenił nasze mieszkanie. Na stoisku były również dostępne osłonki z wegańskiej skóry.

IMG 1193

Geo_items to minimalistyczna biżuteria. Geometryczne elementy wykonane z drewna i betonu w połączeniu ze srebrem. Wszystkie ich prace znajdziecie na ich estetycznym Instagramie.

IMG 1199

Elemthebrand to ręcznie wyrabiania ceramika z minimalistycznymi grafikami. Idealnie sprawdzająca się jako talerzyki na biżuterię ale również jako element zestawu „stołowego”.

IMG 1212

Hella!clay to marka kolczyków wykonane z profesjonalnej modeliny. Każda para jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Idealna dla wszystkich, którzy kochają dużo i kolorowo.

IMG 1208

Kokoszka to T-shirt z kieszonką. Jednokolorowy t-shirt to basic, który każda z nas „musi” mieć w szafie. Kokoszka łamie klasykę dodając jej kolorowe kieszonki. Znajdziecie u niej koszulki dla kobiet, mężczyzn, ale również dzieci! Idealnie sprawdzą się na „matching outfits”.

IMG 1215

Joanna Muzyka to artystka, która wykonuje biżuterię ze szkła. Lekkie i delikatne, bardzo subtelne elementy połączone ze srebrem robią genialne wrażenie.

Jeśli nie udało Wam się spotkać z nami na targach, zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziecie wszystkie nasze butelki.

Dodaj komentarz