0
Twój koszyk

Jungleholic

Targi Jungleholic to wydarzenie dla miłośników natury i podróżowania. Na chwilę przenieśliśmy się do tropikalnej dżungli w samym centrum Warszawy. Był to nasz debiut – pierwsze targi, gdzie mogliście zobaczyć nasze butelki i porozmawiać o idei less waste.

Jungleholic odbyło się w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich 11 maja 2019r. Targi miały dodatkowy cel! Zamiast zakupu wejściówek można było wesprzeć zbiórkę na zagrożone wyginięciem Goryle i fundację The Ellen Fund, udało się zebrać prawie 1000 zł! W wydarzeniu wzięło udział około 60 wystawców, które licznie odwiedzili fani naturalnego designu.

IMG 8049 2

Nasze stoisko rozświetlił neon, z naszym logo i naszym mottem, dla spostrzegawczych 😉 zużywaj mniej – używaj mnie. Była to świetna okazja, aby zamienić kilka słów i poznać nasze butelki na żywo. Cieszymy się, że zaskoczyła Was ich lekka waga oraz miłe w dotyku wykończenie.

Wystawcy na targach Jungleholic

Podczas targów dużo się działo i cały czas byliśmy dostępni dla Was, jednak udało mi się na chwilę wyrwać i porozmawiać z innymi wystawcami. Targi to świetna okazja, aby poznać osoby, które również prowadzą swoje marki, wymienić się doświadczeniami i zainspirować.

botap jungleholic8

Cottonganic to marka odzieżowa ale również produktów do domu, które powstają z organicznych tkanin – bawełny i wegańskiego jedwabiu. Mają cudowne spodnie i sukienki, ale szczególną uwagę zwróciłam na wielorazowe waciki, które zastępują te „jednorazowe”. Zaskoczyła mnie ich delikatność, są dużo przyjemniejsze w dotyku niż te higieniczne.

botap jungleholic4

Hygge Nights to marka, która pozwala nam na chwile szczęścia przed spaniem. Pillow Sprays były dla mnie nowością, od tygodnia z nich korzystamy i już nie wyobrażam sobie zasypiać inaczej! Przyjemny zapach na poduszce pozwala się rozluźnić i łagodnie zasnąć. Mają również w ofercie ręcznie robione świece sojowe, które są uzupełnieniem do sprayów.

botap jungleholic7

Light Green Workshop to autorska pracownia dekoracji z prawdziwego mchu. Po rozmowie z Kasią, dowiedziałam się że mech nie jest tylko ozdobą w domu, dodatkowo sygnalizuje o dobrej wilgotności powietrza. Wilgotność  30-70% służy nie tylko naszemu zdrowiu, ale również jest korzystna dla ubrań, mebli oraz mchu! Jeśli coś dzieje się z naszą rośliną, świadczy to również o powietrzu w naszym pomieszczeniu.

botap jungleholic15

NINIco to biżuteria wykonana z alternatywy dla plastiku – octanu celulozy. Wiele wzorów kolczyków oraz pierścionków, ręcznie przygotowanych przez Anię.

Poniżej poznajcie innych wystawców, którzy skradli moje serce!

Jeśli nie udało Wam się spotkać z nami na targach, zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziecie wszystkie nasze butelki.

blog cta


Dodaj komentarz